9.30-18.00 (Пн-Пт) (067) 463-77-02
 

Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Києві

Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Києві

Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Києві

Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Києві… *Рекламне агентство «МАТАДОР» має великий досвід в оформленні та виготовленні реклами різної складності. Вже понад 18 років, ми законно оформляємо і якісно виготовляємо рекламні вивіски в Києві та інших містах України.

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про основи містобудування», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 «Про Правила благоустрою м. Києва», з метою врегулювання правовідносин у сфері розміщення вивісок у місті Києві, встановлення чіткої процедури розміщення вивісок, збереження автентичності історичного середовища та привабливості міста Київська міська рада вирішила:Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Києві, зу про рекламу, зу про осбб, київреклама, закон про благоустрій, зу про благоустрій, закон украины про рекламу,

РІШЕННЯ

від 20 квітня 2017 року N 224/2446

Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Києві. Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про основи містобудування», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 «Про Правила благоустрою м. Києва», з метою врегулювання правовідносин у сфері розміщення вивісок у місті Києві, встановлення чіткої процедури розміщення вивісок, збереження автентичності історичного середовища та привабливості міста Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Порядок розміщення вивісок у місті Києві (далі — Порядок), що додається (додаток 1).

2. Затвердити Посібник розміщення вивісок у місті Києві, що додається (додаток 2).

3. Внести зміни до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051:

3.1. Підпункт 13.1.1 пункту 13.1 Розділу XIII Правил після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

«Порядок розміщення вивісок та табличок, визначений Порядком розміщення вивісок у місті Києві, затвердженим окремим рішенням Київської міської ради.».

4. Внести зміни до Положення про Департамент (Центр) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого рішенням Київської міської ради від 02 квітня 2015 року N 318/1183:

4.1. Пункт 7 Положення викласти в такій редакції:

«7. В Центрі за рішенням Київської міської ради також може здійснюватися прийняття документів, заяв, повідомлень, звітів, декларацій та скарг, розгляд яких віднесено до повноважень Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).».

5. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

5.1. Протягом одного місяця з моменту набрання чинності цим рішенням здійснити організаційно-правові заходи, пов’язані з реалізацією цього рішення.

5.2. Протягом трьох місяців з моменту набрання чинності цим рішенням забезпечити організацію подачі документів, необхідних для розміщення вивісок, визначених Порядком, в електронному вигляді.

5.3. Розмістити у відкритому доступі на офіційному веб-сайті виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та на офіційному веб-сайті Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Посібник розміщення вивісок у м. Києві (додаток 2).

5.4. Привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього рішення.

6. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради «Хрещатик».

7. Рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Київський міський голова В. Кличко

Рекламне агентство «Матадор» вирішення питань, щодо оформлення та виготовлення рекламних засобів.

Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Києві.
Дата: 03.05.2018
Автор: matador.reklama@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
+
Очікую!
UkrainianRussianEnglishGerman