9.30-18.00 (Пн-Пт) (067) 463-77-02
 

О нас

ПРО НАСпро нас, ПП Матадор, ЧП матадор

 Про нас. Рекламні агентства 50-х років — «Связь» і «Реклам Транс» заклали основу розвитку рекламного напрямку в країнах СНД. З 60-их по 70-і роки з’явилися перші організації, найменування яких напевно багато хто пригадає — «Главкоопторгреклама», «Росторгреклами», «Союзторгреклама», пізніше «Союзреклама». Вони займалися виробництвом рекламних засобів і вели рекламну діяльність в різних країнах, в тому числі і на території України і Києві.

 Однак ринкова економіка задавала більш стрімкі темпи розвитку. Зміни торкнулися всіх. Реклама України змінила свій зміст і форму. Нові приватні підприємства формували рекламу так, щоб вона сприяла вибору товару або послуги. Вироблялися системи аналізу переваг рекламної продукції, що було необхідно важливо для насиченого ринку ноу-хау реклами.

 Тепер в країнах СНД, в тому числі і в Україні, налічується понад 10000 рекламних агенцій.

 У 1995 році в Києві починає свою історію креативне рекламне агентство ПП «МАТАДОР». Після розпаду Радянського Союзу відбувалися значні зміни на ринку України і ближніх країн. Більшість всіх відомих агентств і служб спотикаючись об «букву закону» терпіли фіаско, але на їх місця приходили все нові і нові рекламні агентства.

 Вже з 2000 року Рекламне агентство ПП «МАТАДОР» позіціонувало себе як «рекламне агентство повного циклу», професійно вікорістовуючі найкращі методи.

 

На сьогоднішній день, ми рекламне агентство широкого спектру, яке спеціалізується на:

— оформленні повного пакету дозвільної документації для рекламних конструкцій будь-якої складності;

— подовженні терміну дії та переоформленні дозвільної документації на розміщення об’єктів зовнішньої і внутрішньої реклами (ОЗР / ОВР);

— проектуванні об’єктів внутрішньої і зовнішньої реклами, його дизайні у всіх містах України;

— виготовленні, ремонті, монтажу та демонтажу рекламних носіїв як в Києві, так і по всій Україні;

— WEB розробці та дизайнерському наповненні WEB сайтів на базі WordPress;

— просуванні сайтів;

— контекстній рекламі веб-сайтів, медійній реклама в Інтернеті;

— та багато іншого.

  Ми оформимо і розмістимо Вашу рекламу в Києві та в будь-яких містах України. У нас є досвід розміщення зовнішньої і внутрішньої реклами в: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Кривому Розі, Миколаєві, Маріуполі, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівному, Кіровограді, Дніпродзержинську, Чернівцях, Кременчуці, Івано-Франківську, Тернополі, Білій Церкві, Луцьку, Краматорську, Мелітополі, Нікополі, Бердянську, Ужгороді, Алчевську, Павлограді, Кам’янець-Подільському та інших містах.

  Сьогодні, за рахунок ефективної реалізації ідей, ПП «МАТАДОР» має величезний досвід у сфері рекламного бізнесу. Ми пропонуємо повний спектр послуг з виготовлення та розміщення об’єктів зовнішньої і внутрішньої реклами. Наші проекти відповідають високим стандартам якості — від розробки дизайн-проекту до монтажу та оформлення дозвільної документації на розміщення. 

  У рекламному агентстві працюють кваліфіковані фахівці: проектанти-конструктори, дизайнери, менеджери. Наші клієнти — середні і великі мережеві підприємства України. Наші проекти бачать кожен день. Наш стиль давно впізнають. З 2015 до 2018 року рекламне агентство ПП «МАТАДОР» оформило і отримало понад 3000 одиниць дозвільної документації на розміщення рекламних конструкцій в понад 200 містах України.

  Ми готові реалізувати будь-які Ваші ідеї! Ми розвиваємося разом з Вами!

Перейти на наступну сторінку:  ПослугиНаші роботиНаші клієнтиКонтакти

о нас, Рекламное агенство матадор, пп матадор, чп матадор, реклама матадор, матадор реклама, матадор киев, реклама, контекстная реклама, рекламное агентство, наружная реклама, интернет маркетинг, рекламная кампания, реклама в интернете, рекламные агентства, реклама в метро, рекламный щит, интернет реклама,

О нас.
Дата: 27.04.2018
Автор: matador.reklama@gmail.com
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
+
Очікую!
UkrainianRussianEnglishGerman